Binalarınız göz kamaştırsın!

Söve Sistemleri binaların dış cephe dekorasyonu ile alakalı çeşidi bol estetik açısından mükemmel bir görünüm sağlamasının yanı sıra sağlıklı bir izolasyon imkanı sunmakla kullanımının gerekli olmasını sağlamaktadır.
Söve Nedir?
Kısaca söve, binalarınıza estetik bir güzellik sunmanın yanı sıra ısı, ses gibi dış etkenlere karşı yüksek performanslı izolasyon malzemesidir.
Söve Fiyatları
Söve fiyatlarımız için lütfen irtibata geçiniz. Söve fiyatları, Mantolama fiyatları ve diğer söve grubuna ait ürün fiyatlarını öğrenmek isterseniz
216 517 29 62 nolu numaramızdan hemen öğrenebilirsiniz.

Söve İçin

Silis kumu doğada genellikle eskiden yer altı kaynaklarının bulunduğu yerlerde,nehir ve göli kenarlarında bulunan bir kum çeşitidir. Simgesi Sİ02 dir .Genellikle dökümhanelerde kalıp malzemesi olarka kullanılsada söve üretimide silis kumu çeşitli bileşenlerle karıştırılarak söve harcı haline getirilmekte ve strafor kaplama görevi görmektedir.Dökümkumlarının içeriğinde Zirkon,Olivin,Kromnit,ve öğütülmüş seramik minaralleride belirli boyutlarda kullanılmaktadır.

Söve kaplamada kullanılan silis kumu özel olarak karılarak söve üzerine ,strafor kaplama makinaları aracılığıyla kalıp aralığından akıtılmak suretiyle 2 şer metre uzunluğunda kesilmiş straforların üzerine kaplanır.Kuruma evresi aynı zamanda ürünle birleşme evresidir.Köpükle, silis kumunun uyumu mükemmeldir asla ayrılmaz veya kopmaz .Dış cephe kaplamasında kullanılan silis kumu boyanabilme özelliğindedir ve söve malzemelerinin üzerinde boyayı çok kolayca kabul eder ve çok rahatça su bazlı boya ile her renge rahatça boyanabilir.